ייעוץ חינם

הטלפון

 0542435575 

ישראל

תמונה של פרגולה

פרגולה חשמלית נאספת

פרגולה חשמלית נאספת

אנחנו מתמחים בייצור ובעיצוב ייחודי של פרגולות

אנו מציעים ללקוחותינו ליצור אווירה נוחה עם מערכת הצללה והגנה מפני שמש, רוח וגשם. צרו עמנו קשר ותזמינו  פרגולה חשמלת איכותית. המבנה עשוי מפרופיל אלומיניום, לכן אנחנו מבטיחים עמידות  גבוהה של החומר. האלומיניום מאופיין בחוזק ובעמידות. הוא עמיד בפני קורוזיה. המבנה מורכב במהירות על ידי המומחים שלנו.

אנו עובדים על השוק שנים רבות ובזמן הזה הצוות המקצועי שלנו צבר הרבה ציונים גבוהים וזו מידת הכרת הטובה ביותר. אנו משתמשים בחומרים ורכיבים איכותיים, העומדים בכל תקני האיכות שנבדקו באופן בלעדי.

 

תכונות עיצוב

מהי פרגולה? זהו סוג של סוכך המיוצר בצורה של תריסים ענקיים. האלמנט נמצא בשימוש נרחב בעיצוב נוף, ולא רק לאסתטיקה, אלא גם לשימוש מעשי. בעבר התקינו את הפרגולות אך ורק צמוד לבניין, אך לאחרונה המעצבים טוענים שכאשר פרגולה מותקנת כמבנה עצמאי, היא יותר מועילה-היא מסוגלת ליצור צל בכל שטח רצוי ולעצב את המקום.

אם פרגולה חשמלית מותקנת בהתאם לכל כללי ההתקנה היא מתאימה לכל דרישות של לקוחותינו, פרגולה תביא לבית או לגינה שלכם תווי אלגנטיות ותשלים בצורה מושלמת את סגנוני הנוף. אנו מייצרים פרגולות מאלומיניום. אלומיניום הוא חומר ידידותי לסביבה שמשמש שנים רבות. בנוסף קל לטפל בו כי הוא לא דורש תחזוקה שוטפת.

 

כיצד פועל המנגנון?

אם הפרגולה החשמלית מותקנת נכון מבחינה טכנית, המכשיר פועל כמנגנון יחיד. אתם יכולים לפתוח ולסגור את רפפות באופן אוטומטי-בתוך המכשיר מובנית מערכת חשמלית טלסקופית. היא מחוברת למנוע דרך חלקים מיוחדים וכתוצאה מכך מסילות אלומיניום נכנסות לתנועה. הן נסגרות באופן אטום, כך שאור ומים לא רצויים לא עוברים בין הפערים.

לאחר סגירת המסילות פרגולה שלנו הופכות לתעלה המעבירה מי גשמים לחור שדרכו מים מתנקזים. כלומר מים לא מרוססים על כל השטח,-דבר שגורם אי נוחות לבעל השטח,-אלא זורמים מהגג למקום מסוים. גם עם השימוש הפעיל ביותר במנגנון הזה, פרגולה שלנו תחזיק מעמד עשרות שנים ותשמור יציבות החלקים החשמליים.

 

מראה המבנה

אם פרגולה מותקנת במרפסת שלכם אז שום פגעי מזג אוויר לא יקלקלו ​​את בילויכם בחוץ. ברגע שתיצרו קשר עם חברתנו המעצב שלנו יגיע לכתובת שצוינה. הוא יעזור לכם לבחור את עיצוב הפרגולה תוך כדי יציעה של מספר דוגמאות. אתם יכולים להשפיע על הפרויקט לפי רצונכם: בחרו את צבע הרצוי, את המבנה, את גודלו, את הסגנון ואת המרכיבים.

פרגולה חשמלית מותקנת? תהינו מהחיים במרחב הפתוח עם כל המשפחה, תזמינו חברים! לא משנה מה תחזית מזג אוויר. שליטה חשמלית הופכת את הפרגולה למכשיר רב תכליתי הניתן להתאמה אישית שמאפשר להשתמש בה לא רק בקיץ אלא גם בעונת הגשמים. מספיק לסגור את הגג והגשם לא תפריע לכם.

 

מה אנו מציעים ללקוחות שלנו?

אתם רוצים פרגולה חשמלית מותקנת על ידי המומחים שלנו? תעשו שינוי רק בחמישה צעדים פשוטים:

 • צרו עמנו קשר בטלפון;
 • פגשו את המודד שלנו ותביעו את רצונותיכם;
 • אשרו את הפרויקט לאחר פיתוחו;
 • שלמו מקדמה;
 • קבלו את יצירה.

 

מעצמנו אנו מתחייבים:

 • התקנה באיכות גבוהה;
 • שהפרגולה מותקנת בהתאם לכל התקנות;
 • עמידות גבוהה של החומר מפני בלאי;
 • מספר גדול של דוגמאות ואפשרויות התאמה אישית של הפרויקט;
 • מנגנון פרגולה העובד כשעון שוויצרי;
 • פרויקט מפותח בהתאמה אישית, כל השלבים מוסכמים עם לקוח;
 • ההתקנה תבוצע על ידי מומחים מנוסים תוך זמן קצר.

מחיר הפרגולה והתקנתה תלויים בגודל ומורכבות. ניתן לעדכן את המחיר אצל המנהל שלנו.

 

יתרונות הפרגולה

אם פרגולה חשמלית מותקנת כראוי, היא תתמודד ללא דופי עם המשימות העיקריות שלה: היא תגן על השטח מפני תנאי מזג אוויר קשים (רוחות, גשמים וקרנות שמש ישירות), תמנע עיוות ובלאי של בטנת הבניין ותבצע את הפונקציה של אלמנט דקורטיבי.

אנו מבטיחים: פרגולה חשמלית מותקנת אצלכם בזמן קצר ובמחיר משתלם. בצעו את ההזמנה כעת: אתם תהיו מרוצים מהאיכות, מהאמינות, מהמראה של מערכת הצללה שרכשתם. יש לנו מספר גדול הדגמים האלגנטיים עם מראה מושלם הנותנות לגינה או למרפסת את הצללה והגנה אמינה  עליה חלמתם.

לחפש