ייעוץ חינם

הטלפון

 0542435575 

ישראל

תמונה של פרגולה

פרגולות אלומיניום חשמליות

פרגולות אלומיניום חשמליות

 

כיצד לעצב את הנוף שלכם יפה ופונקציונאלי

 

אנחנו שמחים לקבל את פניכם: אנו מציעים מגבן שירותים הקשורים לייצור, התקנה ושירות של פרגולות אלומיניום חשמליות. פרגולות מבוקשות מאוד ברחבי העולם ורלוונטיות במיוחד באקלים החם של ישראל. תזמינו פרגולה מאתנו: חברתנו היא חברה מובילה בייצור פרגולות איכותיות. מחירים שלנו נוחים ומשתלמים. המפעל מצויד בציוד מקצועי וזה כדי שלקוח יקבל את המוצרים העומדים בתקני איכות בינלאומיים. אנו מספקים מגוון השירותים, החל ממדידות ועד להתקנה.

 

צרו סביבה נוחה לעצמכם

טרנדים חדשים בעיצוב נוף משמחים את הצרכנים: מטרת המומחים שלנו לא רק לקשט את השטח, אלא גם להפוך אותו לנוח ופונקציונאלי ככל האפשר. סוככים רגילים כבר לא באופנה, לקוחות בוחרים בטכנולוגיה מודרנית ומתקינים פרגולות אלומיניום חשמליות. מבנה הפרגולה מותקן כמבנה נפרד, או מחובר ישירות לבניין.

פרגולות חשמליות מאלומיניום הן מערכות מודרניות, מצוידות ברפפות כך שהחלק החיצוני של הגג דומה לתריסים. ביום חם ניתן לסגור את תריסי הגג, או לסובב אות הרפפות בזווית רצויה. כדי למנוע חדירה המים אפשר לסגור את הרפפות לחלוטין באופן אטום על ידי סיבוב הלוחות. הם יוצרות גג חזק ואמין שיכול לעמוד אפילו ברוחות חזקות.

פרגולות אלומיניום חשמליות מייצור שלנו נשלטות באמצעות מנגנון חשמלי מיוחד. מדוע בחרנו באלומיניום כחומר לייצור? מכיוון אלומיניום חומר קל מאוד, נוח להתקנה ובאותו זמן עמיד בפגעי מזג האוויר. קורוזיה לא נוצרת על אלומיניום. כמו כן ניתן לחבר את הפרגולה ישירות לקיר הבית (כלומר, במקרים מסוימים אנו מבטלים על עמודי תמיכה).

 

השתמשו בפרגולות לסידור החצר והמרפסת

פרגולות אלומיניום חשמליות נראות פשוטות ועם זאת אלגנטיות. מבנה של פרגולה מסוגל לשפר ולייעל את אזור הבילוי שלכם-מרפסת, בריכה, שולחן אוכל חיצוני וכו '. אתם מוגנים משמש וגשם, ובו זמנית אתם מקושרים לטבע ומאפשרים לאוויר ולאור להסתובב בחופשיות סביבכם.

פרגולות חשמליות מאלומיניום יכולות להיות מצוידות בפונקציות נוספות כמו חיישנים ותאורה. לא תצטערו על השקעתכם: חיי שירות ארוכים ונוחות  הפרגולה ישתלמו במלואם את השקעתכם. אנו מתחייבים כי פרגולות שלנו תחזיקו מעמד במשך  שנים רבות, מכיוון שבמהלך הייצור אנו מקפידים על כל תקנות הייצור ועל איכות החומר והרכיבים.

 

10 סיבות מדוע כדאי להזמין מאתנו פרגולות אלומיניום חשמליות

  1. המומחים שלנו מקשיבים בתשומת ליבם לרצונותיהם של הלקוחות . אנחנו לא רק מיצרים פרגולות, אלא גם מרכיבים אותן.
  2. כל פרויקט הוא אישי, תוך התחשבות במדידות ורצונות אישיות. בהקשר זה אתם יכולים להיות בטוחים שהעיצוב ישתלב בצורה מושלמת.
  3. פרגולות אלומיניום חשמליות מיוצרות לאחר תיאום הפרויקט מול הלקוח ואישורו. אין הפתעות: בסיום תקבלו את מה שרציתם.
  4. לפני ההתקנה כל רכיב עובר בקרת איכות ונבדק ביסודיות.
  5. אתם יכולים לבחור את צבע ומראה הפרגולות לטעמכם.
  6. החברה שלנו משתמשת בציוד מתקדם, כל הדגמים נוצרים על בסיס עיצוב מחשבים מקצועי, מה שאומר שהם מחושבים עד הפרט הקטן ביותר.
  7. שטח המבנה אינו קבוע, הוא יעשה על פי המידות שלכם.
  8. המחיר נוצר בהתאם לגודל הפרגולה ופונקציונליות שלה.
  9. פרגולות חשמליות מאלומיניום שלנו ניתן לסגור באופן אטום כך שהן לא יתנו לחדור לאור שמש או למים.
  10. התקנת המבנה מהירה, זמן התקנה תלוי רק בגודל הפרגולה.

 

צרו נוף נעים בשטח שלכם

פרגולות אלומיניום חשמליות בצדק זכו לפופולריות רבה. כעת אינכם צריכים לסבול מקרני שמש או להירטב בגשם. פרגולה היא דבר חיוני אם הבית שלכם ממוקם על שטח מואר מדי ולא ניתן למצוא צל. עם זאת פרגולה משמשת לא רק כמבנה לבילוי: אם היא מחוברת לבית היא תשמור על שלמות חזית הבניין (הגנה מפני קרני שמש ישירות או גשם).

פרגולות ישרדו את משבי הרוח חזקים, לא יאבדו את הצבע עם הזמן וישמחו אתכם עשרות שנים. תמלאו את טופס המשוב באתר: תמהרו לשפר את השטח שלכם ולאפשר לעצמכם ליהנות מהטבע בתנאים נוחים ביותר.

לחפש