ייעוץ חינם

הטלפון

 0542435575 

ישראל

תמונה של פרגולה

פרגולה חשמלית - פרגולה לבר ולמסעדה

שלט נוח בקלות יפעיל כל פונקציה של המנגנון. פרגולה חשמלית תאפשר להאריך את עונת קבלת המבקרים ובכך תתרום לגידול בהכנסות.

פרגולה למסעדה יכולה להיות בגרסאות שונות - אטומה למים, צמודה לחזית, דו צדדית.

דגם אטום למים יהיה דרך נהדרת להגן על הלקוחות מפני שמש, גשם ורוח. בין היתרונות של הפרגולה כזאת  לפרגולה כזאת  יכולת התנגדות נגד רוח מוגברת ומערכת ניקוז משולבת.

פרגולה במסעדה, הצמודה לחזית הבניין, תהיה גם אופציה נהדרת. המסילות התמיכה מתחברות לקיר הנושא או לתקרה ורגלי תמיכה מותקנים על בסיס נושא עומס אופקי.

ניתן להרכיב פרגולה חשמלית דו צדדית על בסיס תומך אופקי באמצעות רגלי תמיכה. דגם זה מצויד במדרון גג לשני הכיוונים.

כללים בסיסיים לבחירת פרגולה לבר ולמסעדה

פרגולות כאלה הוכיחו את עצמן באזורים פתוחים של מקומות ציבוריים. בעזרת פרגולה לבר או למסעדה ניתן למשוך יותר לקוחות. עליכם רק לדעת לבחור את הדגם הנכון.

  • חומר

פרגולה לבר חייבת להיות עשויה מאלומיניום. חומר זה מאופיין במאפייני חוזק גבוה, בעוד שהוא קל למדי. הפרגולה תהיה הגנה מצוינת מפני רוח וגשם.

פרגולה למסעדה עשויה ממתכת תתאים לכל סגנון ועיצוב באתר, שלא כמו סוכך מעץ או פלסטיק. מומלץ לצבוע רכיבים מבניים בצבע המתאים ביותר למקום שלכם. חשוב לקחת בחשבון כי יש להתקין את גג ההזזה האוטומטי אך ורק על תומכי מתכת, מכיוון שרק הם עומדים במלואם בדרישות. מערכות פרגולה העשויות מפלסטיק או מעץ לא יוכלו לעמוד בעומסים כה גדולים.

  • סוגי עיצובים פרגולה

ישנם שלושה סוגים עיקריים של עיצובים פרגולה למסעדה. עליכם לבחור את האפשרות המתאימה על סמך גודל האתר ומיקומו:

  • עיצוב נפרד - עיצוב זה מורכב מארבע עמודות תמיכה וסוכך הזזה. ניתן להתקין פרגולה כזו גם בסמוך לבניין הראשי וגם במרחק ממנו.
  • צמוד לקיר - מערכת המבוססת על שני עמודים תומכים, ומחוברת לבניין הראשי עם החלק התחתון או לכל מישור אנכי, כמו כן גם לתקרה. היא מאופיינת בעיצוב ובסגנון מיוחד, כולל פונקציונליות נוספת רחבה.
  • בודד דו צדדי – עיצובים בגדלים מרשימים. משמשים בו לכיסוי אזורי בילוי גדולים. זו אפשרות נהדרת לאתרי קישוט הממוקמים על גג הבניין. פרגולה יכולה להיות מצוידת בסוככים מסוג אנכי וכן בזיגוג הזזה שבזכותו השטח יהפוך לחדר מן המניין שניתן להשתמש בו כל השנה.

 

  • תכונות נוספות

כל יצרן שדואג לנוחות הלקוחות שלו, מצייד את פרגולות מסוג אוטומטי שמשמשות בעסק שלו במספר רב של פונקציות שונות. תוכלו לבחור תוספת לסט הבסיסי, למשל, חימום, תאורה וכו ' לפי סגנון ועיצוב של המקום.

תוכלו להזמין מאתנו דגם פרגולה הכי מתאים. אנו עוסקים בייצור והתקנת פרגולות במבחר סוגים. יש לנו ייצור משלנו לכן אנו יכולים להבטיח איכות שירות גבוהה וחיי שירות ארוכים של מוצרים שלנו.

לחפש