ייעוץ חינם

הטלפון

 0542435575 

ישראל

תמונה של פרגולה

פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר

פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר

מחיר פרגולה חשמלית מחברתנו

מחיר מנצח

האתר שלנו מציג את המגוון הרחב ביותר של פרגולות חשמליות המיוצרות רק בישראל. ראו את הקטלוג שלנו: אנו מתחייבים שתבחרו את פרגולה לפי טעמכם ובהתאם ליכולות הפיננסיות שלכם. אנו לא רק בונים פרגולות, אלא גם מבצעים מדידות ומרכיבים אותן במקום. המומחים שלנו ייצרו מבנה אלומיניום תוך זמן קצר ואז יתקינו אותו אצלכם. פרגולה יכולה להוסיף לכל חלל חיצוני מראה יוקרתי במיוחד.

מהי פרגולה? במילים פשוטות - זהו סוכך שקל לשלוט בו כי הוא מצויד במערכת שליטה חשמלית. מבנה של פרגולה מורכב מקורות אופקיות המחוברות ברוחב. בעבר שימשו בפרגולות לחיזוק הגפן והגנה על ענבים מהשמש. כרגע פרגולה היא מבנה עומד שבד"כ משמש כדי לסכך או לכסות אזור ספציפי חיצוני לבית. פרגולה היא גם אלמנט עיצובי נוף אלגנטי.

עם זאת פרגולה אינה רק מרכיב של עיצוב נוף. פרגולה חשמלית מגינה באופן מוצלח מאוד גם בעת שמש, גם בעתות גשמים ורוחות עזות, ובכך היא רלוונטית ומועילה בכל ימות השנה. פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר משתנה ותלוי לאיזה שטח מיועד. אנו מייצרים פרגולות על פי הזמנה אישית, לכן מחיר פרגולה חשמלית ניתן למשא ומתן (תמיד ניתן להפחית / להגדיל את גודל המבנה אם הלקוח מסתמך על תקציב אחר).

 

פרגולה היא השקעה משתלמת לתווך ארוך

פרגולה תיצור גן עדן בקרבת ביתך, ויחזיק זמן רב מאוד. פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר הוא נמוך יחסית, לאור חיי השירות שלה. הסוכך יכול להיות צמוד לבית. ניתן לבנות אותו כביתן עצמאי. פרגולות עשויות מחומרים שונים, אך חברתנו בחרה בעמיד ובאמין ביותר: אלומיניום. בפרגולה מובנות רפפות (להבים) שתוכלו לשלוט בהם. ניתן לסגור, לפתוח, להגדיר בזווית מסוימת את הרפפות לפי תנאי מזג האוויר. מחיר פרגולה חשמלית משתלמת על ידי הפונקציונליות שלה.

הגג נסגר באופן אטום, ולכן המים לא יכולים לחדור לתוך מבנה. לוחות פתוחים יוצרים אוורור טבעי בתוך המבנה לכן תרגישו בנוחות בשטח הפתוח. לפרגולות אלומיניום חשמליות מחיר  גבוה יותר בגלל אביזרים נוספים (למשל תאורה וכו'). פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר תלוי בדגם עצמו ובתכליתו. להבהרת העלות צרו קשר עם המנהלים שלנו שישמחו לענות לכם ויבצעו חישוב ראשוני לפי הנתונים.

 

האם מחיר פרגולה חשמלית תלוי במטרה?

עלות התכנון מושפעת לא רק ממטרה, אלא גם מגודל וסוג הבנייה. באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של דוגמים. תבחרו בקלות בפרגולות אלומיניום חשמליות מחיריהן יתאימו לכם ולא יפגעו בתקציבכם.

אנו מציעים ללקוחות פרגולות מסוגים כאלה:

  • פרגולות תלויות;
  • עם תמיכה עצמית;
  • עם גג או עם קירות;
  • עם גג מטלטל;
  • מערכת הצללה;
  • עם רפפות מכוונות.

 

פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר שלה הוא משתלם בהתחשב באיכות המבנה והעמידות מוגברת של החומר. פרגולות ניתן להתקין לא רק בבית אלא גם במסעדות ובתי קפה. הן עוזרות לארגן אזורי בילוי בחוץ, גני שעשועים, בריכות וכו'. פרגולות אלומיניום חשמליות מחיר שלהן גבוה יותר בגלל פונקציות נוספות.

 

פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר

חברתנו עוסקת בייצור והתקנת פרגולות, לכן תוכלו להביע את רצונותיכם למעצב בנוגע לשינוי. לדוגמה תוכלו לצייד פרגולה בתכונות נוספות (מחיר פרגולה חשמלית יעלה מעט, אך אל תחסכו על נוחות שלכם):

  • להתקין חיישנים סביבתיים (מצב הרפפות משתנה אוטומטית, תלוי בתנאי מזג האוויר);
  • להשתמש בשלט רחוק (מהמחשב או מסמארטפון);
  • לשלב מערכת לאיסוף מי גשם (חיסכון בצריכת מי הברז).

פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר הוא בינוני, ולכן מתקנים כאלה פופולריים בישראל. אנו נכין עבורכם הדמיה תלת ממדית של מספר אפשרויות הפרויקט כך שתוכלו לבחור ולהזמין את המתאימה ביותר. צוות המומחים שלנו דואגת על כל השלבים: החל מבחירת העיצוב ומדידות  עד התקנת והכנת התיעוד. לכן בהתחשבות לכמות העבודה מחיר פרגולה חשמלית תואם את עומס העבודה של המומחים ואיכות החומרים והרכיבים.

לחפש