ייעוץ חינם

הטלפון

 0542435575 

ישראל

תמונה של פרגולה

פרגולה חשמלית למרפסת

פרגולה חשמלית למרפסת

שפרו את המרפסת שלכם – התקינו פרגולה

כרגע חברתנו היא היצרנית הגדולה ביותר של פרגולות חשמליות בישראל. אנו מייצרים מוצר איכותי בטכנולוגיה מודרנית כדי שהתוצאה הסופית תראה נהדר ותתבצע באופן מושלם. אנו מספקים שירות מלא: החל מביצוע מדידות עד התקנת הפרגולה מאלומיניום. נבצע את הזמנתכם תוך זמן קצר.

מכיוון שבבעלותנו קו אוטומטי לייצור מוצרי אלומיניום, המחירים שלנו הוגנים. עלות הפרויקט מחושבת באופן אישי, ותלויה רק בגודל השטח בו מבוצעת העבודה. למרות העובדה שאלומיניום הוא חומר קל, פרגולות שלנו אמינות וחזקות במיוחד.

אחד המוצרים המבוקשים ביותר בקטלוג הוא פרגולה חשמלית למרפסת. אנו מייצרים פרגולות בהתאם לגודל הרצוי עבורכם כדי שתקבלו את המוצר המושלם עליו חלמתם. מצדנו אנחנו מתחייבים כי הפרגולה תהיה עשויה מחומר איכותי ותוכלו להיות מרוצים מהשירות. האלקטרוניקה המובנת במוצר היא בעלת חיי שירות ארוכים.

 

מהי פרגולה חשמלית למרפסת?

פרגולה היא סוכך המשמש להגנה מפני גשם, שמש ופגעי מזג אוויר קשים. יציבות המבנה אמינה תחזיק מעמד במשבי רוח חזקים. פרגולה חשמלית למרפסת מצוידת במנגנון פתיחה וסגירה נוחה לשליטה. אם חסר לכם אור פשוט פתחו את הרפפות (לוחות). ואם השמש חזקה מדי? סגרו אותן. פונקציה נוספת היא התקנת הרפפות בזווית מסוימת.

בעבר נעשה שימוש בפרגולות בעיקר בגננות. כיום אנו מציעים להוסיף סוכך אלגנטי למרפסת, להפוך אותה לנוחה יותר, לשחק עם החלל וליצור מראה של הגדלת שטח בעזרת פרגולה. עכשיו יהיה לכם נוח אתם לשבת במזג אוויר טוב או גשום עם כוס קפה במרפסת שלכם. פרגולה חשמלית למרפסת היא אלטרנטיבה נהדרת ומודרנית לגגות רגילים.

 

ממה עשויות פרגולות?

לייצור פרגולות אנו משתמשים באלומיניום באיכות גבוהה. לאחר השלמת הזמנה, מומחה שלנו מגיע לביתכם ומבצע מדידות אינדיבידואליות. הוא ייעץ לכם בכל נושא העיצוב, יקשיב לכל רצונותיכם עוד לפני אישור הפרויקט.

בסיס המנגנון הוא מסגרת אלומיניום עם ציפוי אבקה. כל החלקים חזקים, המוצר עמיד בתנאי מזג אוויר קשים. בגלל קלילות החומר, הפרגולה מחוברת בקלות לקיר או לתקרה.

הזמינו את הפרגולה האופנתית והאלגנטית. היא אלטרנטיבה נהדרת למטריות גן. המוצר שלנו נראה אסתטית. הוא ויגן עליכם מפני קרינה UV המזיקה לבריאות ומפני מזג אוויר חם של עונת הקיץ.

 

מהם היתרונות של פרגולות

פרגולה חשמלית למרפסת מתאימה לא רק לבית, ניתן להתקין אותה גם על חלונות-ראוה להגנתם מפני קרני שמש ישירות. זה יעזור לשומר על טמפרטורה נוחה בחוץ ובבית, ובאותו זמן גורם לחיסכון באנרגיה. פרגולה במרפסת יכולה לקשט כל חזית ומשמשת לא רק כמרכיב של העיצוב החיצוני, אלא גם נושאת משמעות מעשית.

היתרונות של פרגולות חשמליות:

  • המבנה לא נרטב, הלוחות (רפפות) לא נותנים למים לחדור;
  • אלומיניום אינו דוהה בשמש;
  • הצללת השטח מפחיתה את צורך השימוש במזגן וחוסכת באנרגיה;
  • חיי שירות ארוכים;
  • לתוך הפרגולה נבנית מערכת שליטה המאפשרת שינוי זווית הנטייה באופן חלק;
  • אנו נותנים אחריות למוצר.

אנו מחברים את הפרגולות לקיר או לתקרה, בהתאם לרצון הלקוח ובהתאם לייחוד האובייקט. קונסטרוקציה קלת משקל אינה משפיעה על מצב החזית ואינה פוגעת בה, אלא רק מקשטת את מראה המבנה.

 

למה שתזמינו פרגולה מאתנו?

חברתנו היא חברה מובילה במשך כמה שנים בשוק מערכות הצללה! יצירת תנאים נוחים ללקוחות שלנה זה תחום ההתמחות ומטרה שלנו. פרגולה חשמלית למרפסת תהפוך את המרפסת שלכם למקום מושלם. כשאתם מזמינים פרגולה שלנו, תוכלו לחוות את השירותים האיכותיים ביותר, והמוצר שרכשתם תחזיק מעמד זמן רב. מומחים מוסמכים ישתפו פעולה אתכם עד שתסתפקו לחלוטין מתוצאה.

אנו מבצעים ייעוץ מקצועי, מעצבים באופן מדויק, מרכיבים ומתקינים פרגולות במהירות ובאיכות גבוהה. במידת הצורך אתם יכולים להזמין מאתנו שירות איכותי לאחר מכירה. מעוניינים בהצעה? צרו עמנו קשר בקרוב! נשמח מאוד לעזור לכם! ניצור לכם אווירה נוחה ונעימה שאתה חלמתם.

לחפש