ייעוץ חינם

הטלפון

 0542435575 

ישראל

תמונה של פרגולה

גג חשמלי לפרגולה

גג חשמלי לפרגולה

גגות רגילים כבר לא באופנה

עקבו אחרי מגמות האופנה

במהלך סידור אזור בילוי בשטח פתוח של הבית שלכם, אתם בטח תחשבו על בניית פרגולה. פינה נעימה זו תאפשר לכם ליהנות מהטבע בכל מזג אוויר. אנו ממליצים לעקוב אחר התקדמות טכנולוגית ומגמות האופנה - גג חשמלי לביתן יהפוך את חייכם לנוחים יותר.

 

היכן לקנות פרגולה?

אנו מציעים לכם להזמין מאתנו פרגולות חשמליות מאלומיניום: חברתנו מייצרת קונסטרוקציות באיכות מעולה, כמו כן אנחנו גם מתקינים פרגולות. פרגולות שלנו אינן משנות צורה במשבי רוח חזקים, אינן מתדרדרות שנים רבות ואינן דועכות משמש או מגשם. המומחים שלנו מייצרים פרגולות על פי מדידות אינדיבידואליות, על פי רצון הלקוח. רמת המקצועיות הגבוהה של מעצבים ומתקינים שלנו מאפשרת לנו לקחת על עצמנו את הפרויקט המורכב ביותר. צרו עמנו קשר במספר טלפון: אנו מתחייבים שתהיו מרוצים מהרכישה!

ניתן לחבר את הפרגולה לקיר או להתקין אותה כמבנה נפרד וכך ליצור אי של נופש ליד הבית או בגינה. האזור המוצל הנהדר מתאים בקיץ למפגשי ערב, לבילויי, למסיבות ולחגיגות. כאלמנט קישוט אפשר לעשות מסדרון ירוק; אפשר להכניס ספה ושולחן בתוך המבנה.

אנו מציעים ללקוחותינו מספר דגמי פרגולה אשר יקשטו שטח ריק בחצר מרווחת, יהפכו אותו לאזור של חופשת הקיץ עם כל המשפחה. ביתנים יכולים לבצע פונקציות שונות: למשל, לשמש כמטבח קיץ עם ברביקיו, ליצור פינת אוכל, לייצג אי גן עדן להרפיה ומדיטציה. באופן כללי, השתמשו בסוכך כרצונכם, כל האפשרויות מוצלחות.

 

מדוע פרגולות כה פופולריות?

פרגולות חשמליות מתכווננות מיועדות להתקנה במרפסת (צמוד לבית), או בשטח פתוח. באופן כללי ניתן להתקין את הסוכך בכל מקום. פרגולות נועדו לסנן את כמות האור או לסכך את השטח מגשם ורוח. יש לנו מבחר גדול של דגמים לכן אנו מסוגלים לייצר את המוצר שתספק בשלמות את רצונכם. פרגולות מיוצרות על פי המדידות שלכם (הן מבוצעות על ידי המודד שלנו) כך שהמבנה מותקן בצורה מושלמת.

פרגולות אינן עמוסות חלל, אלא גורמות לו להיות קליל. אנו מתחייבים כי לאחר ההתקנה, גג חשמלי לביתן ישפר את ביתכם עד כדי כך שתיהנו ממנו עוד יותר, תזמינו את קרוביכם וחבריכם ותיהנו יחד.

 

פונקציות פרגולה

פרגולות המותקנות בחוץ הופכות את השטח לנוח ונעים יותר:

  • הן מייצרות את מראה הגדלת השטח;
  • הן מגנות מפני קרני אולטרה סגול וגשם;
  • הן מורכבות במהירות ומשמשות במשך זמן רב.

 

מהם מרכיבי גג חשמלי לביתן?

המרכיב העיקרי הוא גג המיוצר על פי עקרון התריסים. ניתן לפתוח רפפות (לוחות) ולקבל זרם אור חזק, או לסגור אותן וליוצר אזור מוצל. יש גם מצב ביניים: פתיחת מערכת ההזזה בזווית מסוימת.

 

גג חשמלי לביתן מעוצב מכמה חלקים:

  • פרופיל אלומיניום ומדריכים;
  • פרופילים אלומיניום להחזקת זכוכית (תלוי בגרסת המוצר);
  • גלגלים;
  • אביזרי גומי;
  • מנגנון חשמלי;
  • מחברים קטנים.

לפי בקשת הלקוח ניתן לשפר את הפרגולות החשמליות באמצעות מערכת של דלתות הזזה, עם קירות בצדדים (מאלומיניום או מקרבונט). אנו לא דבקים בגדלים ספציפיים, אלא מייצרים פרגולות לפי מידות אישיות. העיצוב מותאם אישית על פי הדרישות והרצונות שלכם, גובה ורוחב המוצר נבחרים גם לפי הרצונות של לקוח.

אנו מייצרים מוצרים אינדיבידואליים, כך שכאשר אתם מזמינים פרגולות שלנו תוכלו להגשים את כל רעיונותיכם וחלומותיכם בפרויקט האישי שלכם בעזרת המומחים שלנו. נכון לעכשיו אנו מציעים מספר צבעי בסיס של בניית אלומיניום, אך אנו מוכנים לשקול את הצעותיכם. גג חשמלי לביתן  יהיה רכוש נהדר ויחזיק מעמד שנים רבות.

 

איך מייצרים פרגולות חשמליות מתכווננות?

לאחר שתשאירו הזמנתכם באתר, המומחה שלנו יגיע אליכם כדי להבהיר את כל הפרטים ובקשותיכם הנוגעים לפרגולה. גג חשמלי לביתן מיוצר על ידינו בהזמנה אישית: הצוות שלנו עוסק באופן עצמאי בפיתוח, תכנון, ייצור ומכירה. לאחר התקנת הפרגולה, תוכלו ליהנות מבילוי בחוץ בכל עונה ללא קשר למזג האוויר.

לחפש